Mis on küpsised?


Küpsis on veebilehe külastamisel teie arvutisse või seadmesse salvestatav fail, mis hoiab meeles teie tegevusi ja eelistusi (sisselogimine, keelevalik jms), et te ei peaks veebilehte korduvalt külastades oma eelistusi uuesti sisestama.

Küpsiste tüübid


Tehnilised küpsised tagavad veebilehe toimimise, nendeta ei saa kasutada lehe olulisi osi.
Funktsionaalsed küpsised võimaldavad pakkuda erifunktsionaalsusi ja isikupärastada veebilehte.
Analüütilised küpsised koguvad mitteisikustatud kujul teavet veebisaidi külastajate ja veebisaidi kasutamise kohta, et mõõta ja parandada veebisaidi toimimist.
Reklaami- või turundusküpsiste abil saab kuvada veebisaidi külastajale võimalikult asjakohaseid reklaame, mõõta reklaamikampaaniate mõju ja kujundada profiili, mille alusel kuvada huvidele kohandatud reklaami ka teistel veebisaitidel. Teavet kogutakse mitteisikustatud kujul.


Küpsiste haldamine


Küpsiseid saab blokeerida, kui aktiveerida oma brauseris kõigi või osade küpsiste paigaldamist keelavad seaded. Küpsiste blokeerimisel ei pruugi te aga saada ligipääsu meie veebilehe mõnele osale, funktsioonile või veebilehele tervikuna. Rohkem infot küpsiste, nende haldamise ja kustutamise kohta leiate aadressidelt www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.com ning oma brauseri “Abi” rubriigist.

Muudatused küpsiste poliitikas


Jätame endale õiguse käesolevat küpsiste poliitikat muuta. Muudetud poliitika avaldame oma veebilehel ja vajadusel tõstame sellekohase teate brauseris esile.