Elektrisüsteemi ehitamine

Elektritööd hoone remontimisel või ehitamisel

Elektrijuhtmeid on vaja paigaldada kõigil, kes ehitavad endale uut kodu. Elektrijuhtmed on mõistlik üle kontrollida ja vajaduse korral välja vahetada ka kodu remondi ajal.

Pärast paigaldustööde lõppu teeme juhtmestiku tehnilise kontrolli ning anname tunnistuse, mis kinnitab, et juhtmestik vastab kõigile nõuetele.

Enne kui hakkate elektrisüsteemi projekti tellima, püüdke väga põhjalikult läbi mõelda, milliseid elektriseadmeid ning millistes ruumides kasutama hakkate ehk kuhu täpselt on vaja pistikuid. Mida põhjalikumad andmed annate, seda paremini saab projekteerija teha Teie vajadustele vastava elektriprojekti. Märkige oma soovid kas paberile või maja projekti koopiale. Märkmed on suureks abiks nii elektriprojekti tegijale kui ka hinnapakkumise koostajale.

Kui olete oma soovid läbi mõelnud, saate meie elektritööde projektijuhiga kokku leppida elektritööde ajakava ning maksumuse. Ajakava koostamisel tuleb arvestada maja teiste ehitus- või remonditööde tähtaegadega.

Projekti koostab vastava litsentsiga spetsialist Teie soovide järgi. Kui projekteerimise käigus tekib küsimusi, siis võtab kas projektijuht või projekteerija Teiega ühendust, vajaduse korral tulevad nad kohapeale ka olukorda selgitama. Kui tellite elektriprojekti, võite olla kindel, et kõik kooskõlastused ja juriidilised asjaajamised, mida projekti koostamine eeldab, on Teie eest korda aetud.

Kui elektriprojekt on valmis, saame alustada elektrisüsteemi paigaldamise või uuendamisega. Soovi korral on võimalik elektritööd jagada etappideks vastavalt maja muude konstruktsioonide valmimisele või eelarve võimalustele.

Kaablid tuleb vedada kohe ehituse või remondi alguses.

Gipsplaatidest vaheseinte korral tuleb kaablid vedada enne seinte paigaldamist.

Palkmaja ehitamise korral tuleb juhtmestiku projekt esitada ehitajale enne ehitustööde algust, siis saab ehitaja palkkonstruktsioonide ettevalmistamisel ja komplekteerimisel kaablite asukohaga arvestada ning vastavad süvendid õigetesse kohtadesse teha.

Elektrisüsteemi paigaldustöid võite tellida ka osade kaupa, vastavalt sellele, millises järjekorras soovite ruume kasutusele võtta.