Meie teenused

Elektrisüsteemi projekteerimis- ja paigaldustöid on vaja teha kõigil, kes ehitavad uusi hooneid või renoveerivad olemasolevaid.

Meie pakume:

  • Projekteerimistööd eramaja-, korteri-, büroohoone, laohoone- ja muu hoone või elektripaigalidise ehitamisel või renoveerimisel
  • Taastame kadunud või lõpetamata projektid
  • Pärast projekteerimist toimetakse elektrimõõtmised ja antakse vastav akt et hoone saab ekspluateerida ja võrku ühendada

Elektrisüsteemi paigaldamiseks või uuendamiseks on kindlasti vaja projekti, mille põhjal juhtmestik valmis ehitada.

Pärast elektrisüsteemi ehitamist teeme juhtmestiku tehnilise kontrolli ning väljastame tunnistuse, mille alusel saab juhtmestiku elektrivõrku ühendada.

Milliseid elektriseadmeid erinevates ruumides kasutama hakatakse?

Uue maja elektrisüsteemi ehitamiseks on kindlasti vaja elektriprojekti. Selle koostamiseks on vaja hoolega läbi mõelda, milliseid elektriseadmeid soovite erinevates ruumides kasutada. Arvestada tasub ka võimalusega, et tulevikus võib tekkida vajadus arvuteid, printereid jm tehnikat ümber paigutada. Märkige oma soovid kas paberile või hoone projekti koopiale. Märkmed on suureks abiks nii elektriprojekti tegijale kui ka hinnapakkumise koostajale

Kui olete oma soovid läbi mõelnud, võtke ühendust elektritööde projektijuhiga et kokku leppida elektritööde ajakava ning maksumuse. Ajakava koostamisel tuleb arvestada maja teiste ehitus- või remonditööde tähtaegadega.

Projekteerija koostab projekti Teie esitatud soovide järgi. Kui projekteerimise käigus tekib küsimusi, siis võtame Teiega ühendust. Vajaduse kooral tuleme kohale olukorra selgitama.  Kui tellite Almarin OÜ -st projekti, võite olla kindel, et kõik kooskõlastused, mida projekti koostamine eeldab, on Teie eest korda aetud.

Kui elektriprojekt on valmis, saame alustada elektrisüsteemi paigaldamise või uuendamisega. Soovi korral on võimalik elektritööd jagada etappideks lähtuvalt maja muude konstruktsioonide valmimisest ja eelarve võimalustest. Kaablid tuleb vedada kohe ehituse või remondi alguses. Gipsplaatidest vaheseinte korral tuleb kaablid vedada enne  lõpliku plaatide kinnitamist.